Toen we hier kwamen wonen in 2010, stond er naast het huis een klein en oud schuurtje.
“Dat gaat er straks als eerste af”, riep mijn man. Maar je raadt het al; Ik zag er weer wat moois in. Om een lang verhaal kort te maken: uiteindelijk hebben we besloten om het bijna in zijn geheel, af te breken. Om het vervolgens weer in het nieuw op te bouwen. Het ‘schuurtje’ is nu verbonden aan het huis. Er komt naast de entree, een slaapkamer en een badkamer in. En die badkamer is nu zo goed als af, en wil ik graag aan jullie laten zien.
De stalramen in de voorgevel zijn allemaal nieuw. Het kleine ronde raampje, in de rood gemetselde muur, komt uit het oude huis van mijn pake en beppe. De materialen hebben we gaandeweg verzameld. De vloertegeltjes en het bad kochten we op Marktplaats.
De zwarte hoogglans wandtegels van 15 x 15 achter het bad, zijn van Mosa. Deze bestelden we bij een plaatselijk tegel- en badkamerwinkel.
Ook het zwarte biedermeier kastje komt van Marktplaats, ik verfde het matzwart.
De hardstenen waskom en eenvoudige kraan komen van Karwei.
Het vensterbankje boven de wastafel is een stuk afval steigerhout van de bouw. Gratis dus en precies wat ik zocht! Het andere stuk doet nu dienst als badplank. Mooi hoeft niet duur te zijn.
Een deur van antieke bedsteedeurtjes
De deur van de badkamer is gemaakt van twee antieke bedsteedeurtjes. Er is een plankje op geschroefd, en die heb ik in dezelfde kleur meegeverfd. De draadhaakjes zijn bewust verschillend: roestkleur en koperkleur.
Verlichting
Omdat we geen lamp konden ophangen, koos ik voor twee robuuste spots. Een mooie, stoere tegenhanger van alle landelijkheid die de badkamer uitstraalt.
De mooie, dubbele, rieten wasmand, vond ik bij een webwinkel. Ik vind hem prachtig.
Spiegel
De spiegel maakten we zelf, wie mij volgt op Instagram, heeft hem al voorbij zien komen 😉 Het is de bedoeling dat er een ronde spiegel met led verlichting komt te hangen, de bedrading is al aangelegd. Eerst weer even sparen.. Ook zoek ik nog een kleed of mat voor de vloer. Maar dat komt nog wel, soms moet je niet alles in één keer kopen. Liever geen kleed dan een verkeerde.
En tot slot nog de trap, die stond hier al in het schuurtje en krijgt nu weer een plek in de badkamer, als handdoekrek. En zo kan ik makkelijk bij het bovenraampje om het schoon te maken.
Al met al, het was een heel karwei, maar we genieten er enorm van, nu het af is.
Liefs, Anneke