Saartje Prum
Op de VTWDB kwam ik een erg leuke stand tegen van Saartje Prum.
Er stonden twee grote Huisjesbedden in de vorm van een Boomhut een was in jongensuitvoering en de andere in meisjesuitvoering. In het midden stond een enorme pronkkast met allemaal leuke accessoires van Saartje Prum voor in de kinderkamer.
En er stonden 2 vrolijke dames in roze jurken, met papieren broches.
Alles bij elkaar was het een vrolijke boel daar in de stand, wat enorm je aandacht trok als je er voorbij liep.
Op de website van Saartje Prum zie je ook gelijk wat een enorm aanbod aan mogelijkheden ze bieden voor in een kinderkamer.
Je kunt bijvoorbeeld een stylist inhuren die samen met jou een perspectieven schets maakt voor in de kinderkamer, zo krijg je gelijk een idee welke kleuren je allemaal kunt samenstellen.
Ze hebben ook een eigen blog waar ze je tips en diy’s geven voor in de kinderkamer.
En je kunt je eigen boomhut samenstellen of moodboard maken.
Zelf hou ik wel van lekker veel kleur en gekke vromen voor in een kinderkamer.
Dat is ook wat je terug ziet bij Saartje Prum.
Een vrolijke boel daar bij Saartje Prum met erg leuke DIY, accessoires en tips voor in een kinderkamer.
Liefs,
Chiara Erken
(Alle foto’s komen van de website van Saartje Prum)